HIRDAVAT Sektöründe 33 yıldır faaliyet gösteren Ezber Hırdavat, dünya çapında isim yapmış kendi alanında lider markalara ait ürünlerin satış hizmetini vermektedir.

Ezber Hırdavat; gelişen pazarı yakından takip etmekte, ürün portföyünü müşteri ihtiyaçları çerçevesinde geliştirmektedir. Rüzgar Enerji Santrallerinin ihtiyaç duyduğu elektronik ve sarf malzeme, hırdavat ürünleri, cıvata, somun ve rulmanlar, iş güvenliği malzemeleri ve ithal ürünlerin tedariği, bunun yanında otomotiv sektörü; otomotiv servis ekipmanları ve yedek parçaların tedariki konusunda, ülke genelinde pazarda söz sahibi bir çok firmanın birinci tercihi olmaya devam etmektedir.

Ezber Hırdavat, sektöründeki güncel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eder, gelişecek pazarların analizini yapabilecek altyapıya sahiptir.

Ezber Hırdavat, sektör liderliğini hedeflemektedir. Bu hedefine ulaşmasındaki ana felsefe, kaliteli hizmet sunmak kadar önemli bir değer olan, uygun fiyat ve zamanında tedarik stratejisini, müşterilerinden aldığı sorumluluk, müşterilerine verdiği değer ve müşteriyi iş ortağı olarak görme duygusuna bağlamaktadır.

Ezber Hırdavat, kaliteli yönetim sistemi projelerine verdiği önem ile beraber, iş güvenliği, sosyal sorumluluk projeleri ve çevreye verdiği değer ile sürdürülebilir şirket yönetimi anlayışına sahiptir. Yer aldığı sektördeki müşterilere sunduğu yasal ve standartlara uygun hizmet anlayışı, insani değerlere saygı ve insana verilmesi gereken önemi iyi bilen Ezber Hırdavat, bu çerçeve ile elde ettiği unvanı ve güveni, kaliteli hizmet anlayışı ile sürdürmeye devam edecektir.

2015 yılında ISO 9001, ISO 14001 belgelerini alan Ezber Hırdavat; güvenli, hızlı, sürdürülebilir hizmet, kaliteli, nitelikli ürün ve sürekli gelişen ürün yelpazesi, güçlü altyapısı, müşteri ve çalışan memnuniyeti, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı konularında kendini geliştirerek, siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Değerlerimiz - Kalite Yönetimi

İşimizi en üst düzeyde, özenle ve yüksek standartlarda yapar, işimizle ilgili gelişmeleri yakından izleriz.

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir.

EZBER HIRDAVAT olarak üstlendiğimiz ve yürüttüğümüz tüm projelerde; her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum düzeyde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Müşteri memnuniyetinin ve güveninin her şeyden önde geldiğine inanırız.

Yenilikleri yakından takip eder, size en yeni çözümleri ulaştırırız.

Misyon & Vizyon

Ezber Hırdavat olarak, başarının müşterilerimizin bize duyduğu güven ile doğru orantılı olduğuna inanıyoruz.

● Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.
● Kaliteyi en üst seviyede tutmak.
● Kusursuz ürünle en iyi hizmeti sunmak.
● Müşteri isteklerine zamanında cevap vermek.

Tercih ettiğiniz çözüm ortağınız olabilmek için inandığımız değerler: Sorumluluk, Çalışkanlık, İtina, Güven.

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen Ezber Hırdavat;

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi, sektörü yönlendiren, müşteri memnuniyetine öncelik veren, kaliteden ödün vermeyen ve ülke kalkınmasına katkıda bulunarak sektörün öncü kuruluşlarından biri olmak için çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir..